Wymiana wyświetlacza samsung a51 lub wymiana szkła samsung a51

Wymiana wyświetlacza lub szkła w Samsung Galaxy A51 nie jest zbyt trudna.

Zdarza się, że jesteśmy w stanie naprawić kilka smartfonów. Każdy smartfon ma podobną konstrukcję „serwisową”, która pozwala nam naprawić każdy model, który ukazuje się po początkowych modelach. Dzisiaj przyjrzeliśmy się w jaki sposób został naprawiony wyświetlacz Samsunga Galaxy A51. Porównaliśmy go również z naprawą Galaxy A50.

Wymiana wyświetlacza w smartfonie Samsung Galaxy A51

Naprawa telefonu może wydawać się prosta. Jednak nie jest to takie proste, jak się wydaje i większości osób umykają pewne szczegóły. Dzisiejsze smartfony są trudne do posegregowania. Posiadają baterie i pokrywy na baterie (które mogą ulec uszkodzeniu) oraz możliwość odizolowania wyświetlacza od ramek (w razie potrzeby). Wielu producentów dąży do stworzenia modułowych napraw, aby zmniejszyć koszty i uniknąć ewentualnych problemów. Smartfony mogą mieć taką samą strukturę wewnętrzną, lub ramy, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jest to widoczne w przypadku Samsung Galaxy A51 wymiany wyświetlacza, którego demontaż jest bardzo podobny do tego z Galaxy A50 wymiany ekranu.

Wymiana wyświetlacza

Te dwa urządzenia są niemal identyczne w odniesieniu do całej procedury demontażu. Istnieje wyraźna różnica w odniesieniu do połączenia wyświetlacza w modelu Galaxy A51. W tym przypadku Samsung zastosował tę samą metodę połączenia, która została wykorzystana w Galaxy A70 do połączenia ekranu z płytą Sub. Jest to duży kontrast w porównaniu do Samsunga Galaxy A70, w którym producent wykorzystał alternatywną taśmę do połączenia taśmy ekranu z płytką Sub. Jedyną zauważalną różnicą jest ta, którą możemy zaobserwować zaraz po zdjęciu i wymianie ramki wykonanej z tworzywa sztucznego. Dobrze, że Samsung nie zmienił wyglądu telefonu. Pozwoli to użytkownikom na samodzielną zmianę ekranu Samsunga Galaxy A51. W telefonie są jeszcze inne części, które ciężko jest usunąć. Mamy nadzieję, że będziecie w stanie zidentyfikować części, do których się odnosimy.

Wymiana baterii w smartfonie Samsung Galaxy A51 nie odciąży Cię

Rozebranie tych części to nie lada wyzwanie. Każda bateria jest niezwykle mocno przytwierdzona do korpusu. To sprawia, że bardzo trudno ją wyjąć. Nawet przy użyciu odpowiednich narzędzi (np. dmuchawki lub suszarki do włosów) demontaż baterii jest trudny. Nawet przy użyciu odpowiednich narzędzi (np. suszarki do włosów lub dmuchawy) baterie są podatne na odkształcenia i uszkodzenia. Nie chcemy Cię straszyć, ale pamiętaj, aby wymieniać baterię w smartfonie Samsung Galaxy A51 z taką samą ostrożnością, z jaką wymieniałeś baterię w starszym telefonie Galaxy A50.

Wymiana baterii

Nasi redaktorzy są zaskoczeni, dlaczego koreański producent nie rozważa owinięcia baterii dodatkową taśmą, która wystaje ponad baterię. Podobne metody były stosowane już wcześniej, na przykład przy wymianie baterii w smartfonie Huawei P30 Lite. Jest to fantastyczne rozwiązanie, ponieważ pozwala użytkownikom na szybkie i bezproblemowe rozebranie telefonu. Rozwiązanie jest proste. Ale posiadacz gwarancji obawia się, że zbyt proste naprawy mogą ograniczyć liczbę zgłoszeń do urządzenia i zmniejszyć prawdopodobieństwo dokonania naprawy po zakończeniu gwarancji.

Zawsze znajdą się tacy, którzy korzystają z serwisu telefonów Samsung do wszelkich napraw. Nie dla każdego jest naprawa telefonu. Szczególnie dotyczy to sytuacji, gdy korzystanie z Samsung Galaxy A51 bateria zamiennik wymaga zdjęcia korpusu baterii. Jak można się przekonać, jest to nie lada wyzwanie. Istnieje wiele sposobów na wyjęcie baterii z telefonów serwisowych, jednak nie jest to takie proste i trzeba być ostrożnym, gdyż uszkodzenie baterii może nie tylko kosztować więcej, ale również narazić nas na niebezpieczeństwo.

wymiana szkła samsung a51

Sprawdzone projekty, to udane projekty wymiana szkła samsung a51

Gama modeli Galaxy A jest absolutnym sukcesem i nie zaprzeczamy temu. Modele są dostarczane z identycznymi planami serwisowymi, które odzwierciedlają naprawy, które następują po sobie. Istnieją jednak pewne różnice, ale nie są one na tyle duże, aby nikt nie mógł wymienić wyświetlacza w modelu z rodziny Galaxy A. Możliwa jest również wymiana wyświetlacza za pomocą zamiennika szkła Samsung Galaxy A51. Jeśli wyświetlacz pod spodem jest sprawny, może to być niewykonalne. Jeśli nie chcemy podejmować drastycznych środków, ale, ważne jest, aby chronić swój telefon po zakupie.

Wymiana wyświetlacza w Samsung A51

Wymiana wyświetlacza w Samsung A51

Nasz serwis pozwala na wymianę wyświetlacza w smartfonie Samsung Galaxy A51 w przystępnej cenie i w bardzo krótkim czasie.

Od początku istnienia naszej firmy specjalizujemy się w naprawie telefonów marki Samsung. Pozwala nam to świadczyć usługi najwyższej jakości za przystępną cenę.

Wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy A51 jest trudny do wymiany. Wymaga specjalistycznego sprzętu i doświadczenia w naprawie telefonów. Nie zaleca się wykonywania tej czynności samodzielnie, ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia innych podzespołów telefonu.

Nasz serwis telefonów w Warszawie zapewnia szybką naprawę, bez utraty jakichkolwiek informacji.

wymiany wyświetlacza

Numer modelu Samsung Galaxy A51 to:

  • SM-A515FN
  • SM-A515FM
  • SM-A515GN
  • SM-A515YN
  • SM-A515GT

Jaki jest koszt wymiany wyświetlacza w moim smartfonie Samsung Galaxy A51?

Najbardziej aktualny cennik wymiany wyświetlacza Samsung A51 znajduje się na naszej stronie internetowej:

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Tylko zadowoleni klienci mogą zweryfikować naszą najwyższą jakość napraw. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.