Gps / Pda

sługi w zakresie napraw nawigacji GPS

Serwis ROFAG2 SERWIS oferuje również profesjonalne usługi w zakresie napraw nawigacji GPS. Zleceniami zajmuje się profesjonalny technik serwisu 

Pozostawienie urządzenia w jego rękach gwarantuje fachową naprawę.

Wykonuje on wszelkiego typu naprawy software oraz elektorniczne. Dzięki wieloletniej pracy w naszej firmie zapewniamy o skuteczności jego działań.

Wiele map w urządzeniach pomagających dojechać do celu, często w szybkim czasie stają się nieaktualne. Zwłaszcza kierowca dużo podróżujący po terenie Polski świadomy jest ciągle prowadzonych remontów i budów nowych tras. Niestety producenci map nie zapewniają automatycznej aktualizacji.

Zdarza się również, że zakupiona nawigacja posiada sama w sobie już nieaktualne mapy. W serwisie RoFAG zaktualizujesz zainstalowane mapy – takie usługi wykonujemy tylko w legalny sposób na licencjach rejestrowanych na naszych klientów. Pozwoli to na pewno zaoszczędzić Twój czas podczas podróży oraz zapewni bezpieczeństwo i komfort w dotarciu do zamierzonego punktu docelowego.

Nowsze wersje bieżących map zawierają między innymi poprawki kartograficzne, nazewnictwo ulic, ograniczenia prędkości, fotoradary jak również praktyczne informacje dotyczące Użytecznych Miejsc (POI).

Dokonujemy również napraw oprogramowania operacyjnego urządzeń z GPS. Jeśli Twoja nawigacja nie działa lub po samodzielnej aktualizacji urządzenie przestało prawidło funkcjonować, serwis RoFAG służy swoją fachową wiedzą.

Przywrócimy do „życia” pozostawione nam urządzenie, postaramy się wykonać taką usługę od ręki.

Większość urządzeń GPS jak i PALMTOP posiada możliwość synchronizacji poprzez aplikacje ActiveSync instalowaną na komputerze. Połączeniu nawigacji z komputerem poprzez port USB komputera. Niestety częstym przypadkiem jest uszkodzenie portu komunikacji które również zarazem jest przeważnie złącze ładowania uniemożliwiającym komunikacje z komputerem i prawidłowym przeprowadzeniem procesu ładowania.

W takim przypadku proponujemy naprawę w/w złącza lub wymianę na nowe.

Równie częstym uszkodzeniem jest uszkodzony wyświetlacz LCD w nawigacji. W takim przypadku przed montażem nowego wyświetlacza technik RoFAG upewnia się czy konieczna jest jego wymiana. W niektórych przepadkach wystarczy wymienić warstwę dotykową tzw. Digitalizer.

Jak każde urządzenie elektroniczne nawigacja GPS czy PDA jest podatna na wszelkiego typu uszkodzenia takie jak zalanie cieczą, upadek itp.

W każdym przypadku serwis RoFAG wykona naprawę usterki w najkrótszym możliwym tereminie.