o ROFAG2 SERWIS

W 1999 roku powstała idea dzielenia się swoją pasją z innymi ludźmi…
wtedy nastąpiło otwarcie pierwszego salonu RoFAG przez. Tym samym użytkownicy telefonów komórkowych zostali poinformowani o powstaniu serwisu spełniającego ich oczekiwania.

Dzieląc się naszymi zainteresowaniami oraz umiejętnościami zdobywaliśmy doświadczenie niezbędne do funkcjonowania w naszej branży. Jako jedyna firma w województwie łódzkim po dzień dzisiejszy utrzymaliśmy naszą strukturę. Nieprzerwanie do początku istnienia, ROFAG świadczy profesjonalne usługi w dziedzinie gsm.

profesjonalne usługi w dziedzinie gsm

W grudniu 2018r. fima RoFAG przeszła gruntowną restruktaryzacje w wyniku której zostały rozdzielone składowe firmy. Część serwisowa została odłączona i przejęta przez pracownika który wspólnie tworzył oraz pracował na renomą firmy RoFAG.

W związku z tym powstała firma ROFAG2 SERWIS  która w pełni przejąła wszelke zobowiązania klientów w stosunku do RoFAG

profesjonalne usługi w dziedzinie gsm

… Skupiając wokół siebie tylko profesjonalną kadrę stworzyliśmy serwis na miarę oczekiwań każdego posiadacza telefonu komórkowego. Odwiedzający nasz salon na deptaku ulicy Piotrkowskiej nie jest wstanie nie być zadowolonym z naszych usług.

Podejmiemy się każdej naprawy elektronicznej jak i softowej, a klient nie usłyszy nigdy z naszych ust : ”nie da się tego zrobić” czy ”w tej chwili to urządzenie jest nieobsługiwane”. Takie stwierdzenia mogą paść tylko w punktach które nie traktują swojej pracy profesjonalnie – my możemy tylko powiedzieć że po prostu tego nie umieją zrobić lub nie mają odpowiedniego sprzętu.

Naprawa telefonu

W ciągu tych 16-stu lat udoskonalaliśmy swoją wiedzę jednocześnie powiększając nasze zaplecze techniczne, uruchomiliśmy współdziałający serwis Notebook oraz Konsol do gier.

W naszym salonie można zakupić wszelkie niezbędne akcesoria pomagające w funkcjonowaniu telefonów komórkowych.

Wspólnie z innymi salonami na terenie całej Polski tworzymy sieć partnerską oferującą oryginalne produkty firm APPLE, HTC, SAMSUNG, LG, NOKIA, SONY ERICSSON, BLACBERRY, MOTOROLA, KINGSTON, JABRA, AUTOMAPA, MIO, HUAWEI, ZTE, OPTION, PARROT i wielu innych wiodących producentów.

W naszym punkcie za zakupione produkty i usługi zapłacisz również kartą płatniczą.