Serwis Gsm

Serwis Gsm

Naszą wizytówką jest profesjonalizm. Znany i szanowany w całej Polsce technik zasila nasze szeregi od samego początku.

Jego wkład w rozwój firmy jest zapewne nieoceniony, jednakże każdy z naszych pracowników wnosi swój bagaż doświadczeń do społeczności Serwis GSM po naprawie telefonów.

Specjalizacją są wszelkie naprawy oprogramowania telefonów komórkowych oraz gps. Do tego zakresu należą blokady telefonów oraz oprogramowanie nawigacji gps.

Jeśli w naszym serwisie będziesz korzystał z której kolwiek z powyższych usług, możesz być pewnien, że zostanie ona wykonana przez profesjonalistę uznanego przez cała branżę gsm w Polsce oraz na arenie międzynarodowej.

Usuwanie blokady simlock  – jest to blokada programu software na telefonie uniemożliwiająca używanie kart SIM innych operatorów niż tego który dokonał sprzedaży danego telefonu.  

Serwis ROFAG2 SERWIS gwarantuje permanentne (na stałe) usunięcie tej blokady. Dzięki jej zdjęciu będziesz mógł korzystać z oferty każdego Operatora na całym świecie (uwarunkowane od specyfikacji modułu gsm). Usługa ta wykonywana jest w 99,9% telefonów występujących na rynku. Wszystkie takie czynności wykonywane są w naszym salonie na miejscu, jednakże niektóre z modeli wymagają użycia  wysoce wyspecjalizowanych technik której jednocześnie zajmują troszkę więcej czasu.

Zabiegamy o możliwość wykonywania większości tych usług na długo przed ukazanie się na rynku danych modeli telefonów, zakupując w pełni profesjonalne urządzenia do serwisowania telefonów.

Udzielamy pełnej gwarancji na profesjonalne i bezpieczne dla telefonu wykonanie tej usługi. Nie korzystamy z oprogramowania dostępnego w internecie, ani nie uczestniczymy w żadnych publicznych forach internetowych – wspomniane rzeczy zawsze kończą się tragicznie w skutkach dla użytkownika próbującego. Technologia w tworzonych urządzeń gsm na obecną chwilę jest tak mocno zaawansowana jak i technologia w nich stosowanych zabezpieczeń SIMLOCK.

Nie zalecamy podejmowania samodzielnych prób „zaoszczędzenia pieniędzy” – i tak pomożemy w takiej sytuacji lecz koszt przywrócenia używalność telefonu na pewno się powiększy.

Jeśli podróżujesz „gdzieś’ poza granicami naszego kraju, skontaktuj się z nami zanim będziesz chciał przywieście sobie „pamiątkę” w postaci telefonu gsm – nie do każdego telefonu usunięcie blokady SIMLOCK jest tanie i nie do każdego urządzenia występuje polski pakiet językowy.

Kodu aparatu – większość telefonów jest wyposażona w jeden lub kilka kodów, które mają na celu zabezpieczać jego zawartość przed nieupoważnionym użyciem. Należy pamiętać, że kod zabezpieczający (kod blokady), który chroni sam telefon, różni się od kodu PIN, który zabezpiecza kartę SIM, a także kodu PUK.

Jeśli kod aparatu został wcześniej przez Ciebie uaktywniony i nie jesteś wstanie go sobie przypomnieć zgłoś się do serwisu.

ROFAG2 SERWIS. Przywrócimy funkcjonalność Twojego telefonu poprzez jego usunięcie.

PAMIETAJ: wielokrotne wpisywanie błędnego kodu nie polepsza możliwości jego skasowania przez serwis. Aby nie narazić się na konieczność wymiany całości oprogramowania zalecamy wpisanie maksymalnie 3 razy błędnego kodu – jeśli te próby nie pomogły to konieczna będzie wizyta w serwisie ROFAG2 SERWIS

Wgrywanie pakietów językowych – pakiety językowe zawierają menu aparatu w określonym języku. Uniwersalnym i zarazem domyślnym pakietem menu jest region wydania karty SIM. Jeśli karta została wydana na terenie Polski to po zainstalowaniu jej w telefonie komórkowym powinien on automatycznie przełączyć się na język polski (uwarunkowane od specyfikacji producenta) – oczywiście jeśli dany telefon posiada fabrycznie zainstalowanym pakiet językowy polski.

Jeśli Twój telefon nie posiada PL MENU bez najmniejszego problemu ROFAG2 SERWIS wykona taką usługę na miejscu „od ręki”. Wiąże się to z konieczności zainstalowania całego nowego oprogramowania, więc jeśli masz coś ważnego w telefonie (kontakty, zdjęcia, wiadomości itp.) to zalecamy wykonanie uprzednio kopii zapasowej danych zawartych w tym aparacie.

Jeśli posiadasz typowy „chiński” telefon w którym nie ma polskiego oprogramowania a nikt nie daje najmniejszych szans na pomoc w jego dograniu to może oznaczać ze nie byłeś jeszcze w serwisie ROFAG2 SERWIS.

Przyjdź i zleć wykonanie takiej usługi. Przekonasz się, jak profesjonalnie potraktujemy Twoje zlecenie. Osobiście zajmiemy się Twoim niezastąpionym telefonem PISZĄC SPECJALNIE DLA NIEGO polskie menu !!!

Aktualizacja oprogramowania – aktualizujemy oprogramowanie operacyjne telefonu, systemu ANDROID, systemu SYMBIAN, systemu BADA oraz wszelkie inne dostępne na rynku. Oprogramowanie to można porównać do systemu operacyjnego komputera i często winą złego działania urządzenia może być właśnie nieaktualna wersja oprogramowania.

Wszelkie aktualizacje wykonywane są przez ROFAG2 SERWIS tylko według zaleceń producenta urządzenia do najnowszej wersji oprogramowania danego modelu telefonu.

Przed wykonaniem aktualizacji oprogramowania, zalecamy wykonanie kopii zapasowej danych swojego telefonu takich jak kontakty, wiadomości, zdjęcia, notatki itp. W przypadku instalowania nowego oprogramowania zostanie ono nadpisane na stare nie aktualne (inaczej zastąpione nowym),a wszelkie dane zawarte wcześniej w telefonie zostaną bezpowrotnie utracone.

Naprawa elektroniczna telefonów komórkowych jest skuteczna tylko gdy zostaną wymienione niezbędne elementy na nowe a zarazem oryginalne.

W naszym serwisie zlecisz naprawę telefonu, która mogłaby się nawet wydawać niewykonalna.

Przyczyną większości napraw jest nieautoryzowana lub niekompetentna ingerencja w urządzenia, zalanie telefonu cieczą lub też upadek telefonu. Niestety przyczyn uszkodzeń może byc o wiele więcej i niestety nikt nie jest wstanie ich przewidzieć.

Większość oryginalnych części posiadamy na stanie magazynowym – jeśli zajdzie potrzeba zamówienia podzespołów naTwoje zlecienie, zreguły zostanie ono zrealizowane w ciągu 1 dnia.

Najczęstszym uszkodzeniem jest uszkodzony wyświetlacz – w takim przypadku zawsze montujemy nowy i zarazem oryginalny wyświetlacz, równiez z warstwą dotykową jeśli ta została uszkodzona.

Serwis ROFAG2 SERWIS przyjmujmie wszystkie zlecenia z należytą starannością.

Pozostawiony telefon trafia zawsze w ręce technika, który wykorzystuje wszelką zdobytą wiedze i doświadczenia aby klient był usatysfakcjonowany.

Naprawy wykonujemy w najkrótszym możliwym terminie przekazują bezzwłocznie informacje klientowi o pozostawionym do naprawy urządzeniu.

Tworzenie kopii zapasowych – częstym przypadkiem jest brak możliwości wykonania w uszkodzonym telefonie kopii zapasowej ze względu np. na brak możliwości włączenia telefony. W taki przypadku przeważnie potrzebna jest instalacja pierwotnego całego systemu operacyjnego telefonu.

Jeśli w telefonie nie można samodzielnie przeprowadzić  procesu tworzenia kopii zapasowej danych, służymy wtedy również naszą pomocą.

Przeprowadzamy również proces odzyskiwania w/w danych w przypadku zalania cieszą telefony lub braku możliwości jego naprawy. Dane uzyskane w takim procesie technik RoFAG nagra na dowolny nośnik elektroniczny lub wykona wydruk w formacie papierowym. Całość odbywa sie z zachowaniem 100% dyskrecji.

Możemy również przenieść kontakty pomiędzy telefonami lub urządzeniami.

Usługa ta wykonywana jest na indywidualne zlecenie.

Naprawa telefonu po zalaniu – PAMIĘTAJ aby z aparatu, który uległ zalaniu cieczą w pierwszej kolejności należy  wyciągnąć baterię i kartę sim – każda z tych rzeczy jest źródłem zasilania. Telefon należy w taki stanie przynieść do serwisu.

Z doświadczenia serwisu RoFAG wynika, że jesteśmy w stanie naprawić 90% aparatów, które trafiły do naprawy z tej właśnie przyczyny. Pod żadnym pozorem nie należy wkładać baterii do takiego telefonu, podłączać ładowarkę ani włączać telefon – każda taka czynność powoduje zmniejszenie szans na przywrócenie jego funkcjonalności.

PAMIĘTAJ, że nie jesteś wstanie w warunkach domowych wykonać skutecznej naprawy takiego telefonu – wilgoć wchodzi również pod układy elektroniczne z pod których nie wyparuje bez pomocy. Polega to na wyciągnięciu pozostałości cieczy w tym również wilgoci ze wszelkich zakamarków elektroniki umieszczonej na płycie główniej telefonu.

Tylko w serwisie RoFAG otrzymasz telefon zastępczy na pełny czas naprawy swojego telefonu komórkowego.

W/w usługę oferujemy niezależnie od czasu trwania naprawy Twojego urządzenia.

Wszystkie telefony to modele firmy SAMSUNG – nie pobieramy żadnej kaucji zwrotnej.

Opłata jednorazowa za wypożyczenie telefonu na czas naprawy to jedynie 10 PLN !

Zapraszamy do serwisu RoFAG – oferta ważna tylko w przypadku osobistego zgłoszenie w siedzibie RoFAG.