FAQ

FAQ

Na tej stronie znajdziesz najcześciej zadawane pytania i udzielane odpowiedzi … zapraszamy poniżej

Ceny niestety są uwarunkowane od modelu posiadanego aparatu komórkowego.

Większość urządzeń nie jest skomplikowana i usługa ta jest bardzo tania, jednakże są takie telefony sw których koszt zdjęcia blokady zależy dodatkowo od wersji zainstalowanego oprogramowania.

Jesteśmy w stanie usunąć blokadę simlock z 99% telefonów dostepnych na świecie.

Jeśli w urządzeniu dokonywane były nieskuteczne próby zdjęcia blokady simlock to czas wykonania może ulec wydlużeniu – nie zawsze powoduje to zwiększone koszty tej operacji, a nie jest też wykluczone.

Oczwiście jest bezpieczne – pod warunkiem, że osoba wykonująca tą czynność jest świadoma z możlwości uszkodzenia telefonu jeśli nie umie wykować prawidłowo tej operacji.

W naszym serwisie każda taka usługa objęta jest gwarancją !!

Dzięki 12-sto letniemu doświadczeniu w branży możemy poszczycić się ogromną wiedzą na ten temat oraz niespotykanymi umiejętnościami.

W 90% telefonach dostępnych na rynku usługa ta wykonywana jest „od ręki” w naszym salonie bez konieczności pozostawienia u nas urządzenia.

W niektórych przypadkach zdjęcia takiej blokady wiąże się z wygenerowaniem kodu serwisowego – wtedy reazlizujemy zamówienie na w/w kod, a telefon może pozostać w Twoich rekach. Możesz otrzymać od nas kod mailem wpisując go samemu (nie zalecane) lub przyjść do naszego serwisu (czas potrzebny to ok. 1minuty).

Jeśli posiadasz bardzo popularny model telefonu z przed min. 7lat to prawdopodobnie znajdziesz gdzieś w internecie program do jego bezpłatnego usuwania.

UWAŻAJ !!! W sieci większość darmowych programów pozwalających zaoszczędzić pieniądze jest błędnie działająca. Na codzień spotykamy się z urządzeniami w których była dokonywana taka próba.

Simlocka w takim „struszkach” nie kosztuje zbyt wiele, a ewentualna naprawa może już byc nie opłacalna. Pozorna oszczędność może zakończyć zwiększonymi kosztami przywrócenia funkcjonalności telefonu lub nawet brakiem możliwości jej wykonania.

Sądze, że lepiej odżałować te prae złoty i wykonać ta usługę w profesjonlnym serwisie RoFAG – otrzymasz gvwarancję.

RoFAG nic nie kosztuje…  przynieś nam swoje urządzenie a my przyjmiemy za darmo uszkodzony sprzęt do serwisu.

Wypowiemy się na temat ustreki i kosztów jej usunięcie, a Ty zdecydujesz sie czy nam pozostawić w/w sprzęt w naszym serwsie w celu dalszej naprawy.

Jeśli nie zdecydujesz się na naprawę, sprzęt zwrócimy bezpłatnie w identycznym stanie.

Jeśli nie chcesz naprawiać swojego telefonu, a potrzebujesz jedynie zapisane w nim dane poinformuj technika RoFAG – wykona on dla Ciebie kopie zapisanych informacji zachowując wszelkie procedury ochrony danych osobowych.

  … nie w RoFAG 🙂

Oczywiście, w RoFAG za wszystkie usługi jak i produkty zapłacisz karta platniczą lub kredytową.

Płatności możesz dokonać również ON-LINE poprzez naszą stronę.

Czy mogę płacić w RoFAG kartą?

Tak oczywiście … wystarczy, że przed wizytą w serwisie RoFAG będziesz naszym fanem na FaceBooku.

Otrzymasz 10% rabatu na usługi.

Jeśli nie możesz osobiście zostawic w serwisie RoFAG urządzenia do naprawy, możesz skorzystać z opcji wysyłki.  

Przesyłka będzie ubepzieczona i bezpiecznie do nas dostarczona.

Wszystkie opłaty będziesz mógł rówwnież dokonać w systemie płatności ON-LINE za pośrednictwem PAY-U.