Konsole

Konsole

Dzielimy z Tobą hobby – spędzanie wolnego czasu wraz z ulubioną konsolą i stertą gier. Niestety czasami w euforii zabawy zdarza się uszkodzić konsolę… spadnie z szafki, przewróci się szklanka z napojem czy właśnie przypadkiem będzie przechodził w pobliżu Twój pupil, któremu okazujesz trochę mniej zainteresowania przez nowego przyjaciela o imieniu Konsola. Nigdy nie spodziewamy się co może nastąpić, aby powstrzymać Was od grania.

Urządzenie do grania jest tylko sprzętem elektornicznym. Może on uszkodzić się samoistnie w najmniej spodziewanym momencie lub przy nie celowym działaniku użytkownika.

Zepsuta konsola potrafi wprawić w złość i zepsuć dobry humor – brak takiego przyjaciela docenimy dopiero w chwili kiedy nie możemy z niego korzystać.

… Nic z tego!!! Istnieje przecież ROFAG2 SERWIS, który zna przyczyny każdego uszkodzenia w konsoli.

Tomek vel. BrooK naprawi systemowe jaki i elektroniczne uszkodzenia konsoli. Jest to jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie konsol i komputerów przenośnych.

W razie potrzeby przeprowadzimy również wymianę układów na płycie głównej jak również lasera napędu nośnika. Każda konsola po naprawie zostanie przetestowana przez naszego technika.

Dokonujemy napraw w konsolach X-Box, X-Box 360, PlayStation (PS2, PS3), Wii, DremCast, GameCube jak rownież świadczym usługi profesjonych napraw układów BGA – gwarantujemy perfekcyjne wykonaną usługę nie do rozrónienie od fabycznej konstrukcji.

Naprawimy każdą konsole do gier – profesjonalnie, najszybciej tylko w ROFAG2 SERWIS !!!

Expressgsm

Expressgsm - Profesjonalny serwis telefonów w Warszawie Warszawa, Mokotow, Centrum

Profesjonaliści mogą Ci pomóc, jeśli twój telefon odmówi posłuszeństwa lub zostanie uszkodzony. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów. Nasz serwis telefonów w Warszawie jest szybki, niezawodny i niezawodny. Dowiedz się, jak pracują eksperci branżowi. Nasza działalność koncentruje się w Warszawie oraz na specjalnych obszarach Mokotowa i Ursynowa, oraz Centrum.

Szybko zdobyliśmy uznanie na lokalnym rynku i stale się rozwijamy. Dużą wagę przykładamy do zadowolenia klienta. Naszym największym osiągnięciem jest Państwa zadowolenie. Możesz postawić na najbardziej wydajną usługę GSM dostępną w stolicy. Czy twoje telefony iPhone, Sony lub Samsung nie działają prawidłowo? Naprawimy Twój telefon w Warszawie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej bogatej ofercie. Przekonaj się sam, dlaczego nasi specjaliści są warci twojego zaufania!

Expressgsm

Oferujemy najlepsze ceny na rynku i skuteczność!

Naprawa telefonów komórkowych Warszawa to nasza pasja. Możesz zaufać swojemu sprzętowi ExpressGSM. Wielu klientów pochwaliło już nasze usługi, a ich liczba stale rośnie. Atrakcyjne ceny idą w parze z wysoką jakością naszych usług. Sprawimy, że naprawa telefonów Warszawa będzie przyjemnością i zadbamy o to, aby twój sprzęt działał jak nowy. Nasza firma ma specjalistów do dyspozycji, aby pomóc.

Expressgsm oferuje fachowe doradztwo. Na każde pytanie odpowiedzą nasi pracownicy. Łatwo też do nas dotrzeć. Jesteśmy w samym centrum Warszawy. Jesteśmy najlepszym wyborem, jeśli szukasz niezawodnych usług w Warszawie. Możemy również serwisować tablety i laptopy. Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy 100% satysfakcji

Życie każdego człowieka jest niekompletne bez telefonu komórkowego. Twój telefon może ulec uszkodzeniu lub uszkodzeniu w wyniku codziennego użytkowania. Ważne jest, aby pamiętać, że usługi telefonii GSM są niezawodne, dobrze oceniane i mają wiele pozytywnych recenzji. Otrzymasz profesjonalną i kompleksową pomoc. Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani i posiadają wieloletnie doświadczenie. Zajmą się Twoim telefonem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i kompleksową ofertą. Nasz serwis smartfonów jest najlepszy. Obsługujemy głównie mieszkańców Warszawy, w szczególności dzielnic Centrum i Mokotowa. Ale oferujemy również inne usługi. Serwis telefoniczny warszawa-expressgsm, który oferuje naprawy telefonów, został doceniony również przez pasjonatów gadżetów z innych części Polski. Znajdziesz nas w centrum stolicy. Oferujemy szeroki zakres usług naprawy urządzeń mobilnych. Korzystamy z najbardziej zaawansowanych urządzeń pomiarowych i naprawczych. Używamy tylko wysokiej jakości materiałów i komponentów. Nasi pracownicy są wykwalifikowani w naprawie smartfonów. Nasza reputacja na lokalnych rynkach GSM jest świadectwem naszej niezawodności i skuteczności. Możemy naprawić dowolny model telefonu iPhone, Sony lub Samsung. Pomożemy Ci odzyskać telefon! Możesz go używać do połączeń głosowych, wiadomości tekstowych i innych celów, takich jak wykonywanie obowiązków służbowych, surfowanie w Internecie lub po prostu dla rozrywki. Nasi klienci uwielbiają szybkość, z jaką się poruszamy. 

usługi telefonii GSM

Expressgsm posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia tylko najlepszych ekspertów. Wierzymy, że klient jest naszym najważniejszym atutem i zapewni niezawodną obsługę telefoniczną. Chociaż Warszawa jest miejscem, w którym działamy i oferujemy nasze usługi, odbieramy również telefony od mieszkańców pobliskich miast szukających szybkiego rozwiązania problemów z telefonami komórkowymi. Możemy zrobić wszystko! Bez względu na to, jaki model jest Twój smartfon, możemy go naprawić! Wszystko to w bardzo przystępnej cenie. Jest to istotne, ponieważ zapewnia, że klienci są w pełni zadowoleni i nie wrócą do nas ze skargami po kilku dniach lub tygodniach. Chcemy tego uniknąć. Dajemy nasze 100% i staramy się wyeliminować wszelkie usterki. Nasz zespół składa się z najlepszych profesjonalistów, którzy są otwarci na zmiany i dostosowywanie się do czasu. Naprawiamy zarówno starsze smartfony, jak i nowsze modele. Nie jest nam to trudne. Jesteśmy gotowi uczyć się nowych systemów, nawet jeśli to oznacza, że musimy. Dzieje się tak dlatego, że wciąż doskonalimy naszą wiedzę i koncentrujemy się na rozwoju osobistym. Pozwala nam to dbać o naszych klientów i oferować najwyższą jakość usług w każdej sytuacji. Utrzymujemy najwyższej jakości naprawy. Pracujemy w rejonie linii metra: Ursynów i Mokotów. Każda osoba mająca do czynienia z uszkodzonym urządzeniem chce go jak najszybciej odzyskać. To możemy zagwarantować. Możesz zaufać najlepszym ekspertom i otrzymać szybkie rozwiązanie. Po obejrzeniu telefonu możemy już oszacować, ile czasu zajmie naprawa. Jeśli sytuacja się zmieni, a my przeprowadziliśmy dokładną analizę, poinformujemy Cię o tym e-mailem lub SMS-em. Cenimy kontakt z klientem i zawsze będziemy informować naszych klientów o wszelkich zmianach w naszej pracy ze sprzętem, który jest powierzany naszej opiece. Będziemy Cię informować na bieżąco, jeśli koszt naprawy wzrośnie z powodu konieczności wymiany części lub wyświetlacza. Zapewni to, że nie otrzymasz żadnych nieprzyjemnych niespodzianek po rozliczeniu się z zamówieniem.

UWAGA : nie dokonujemy modyfikacji konsol pod kątem działanie nieoryginalnych gier oraz nie przyjmujemy już zmodyfikowanych jak i naprawianych konsol do naszego serwisu.

Brak lub zniekształcony obraz – PSP

 • Konsola jak i czlowiek potrzebuje odpoczynku – domyślamy się pokusa grania jest silna, ale daj odpocząc Swojej konsoli. Wydłuży to jej żywotność i zapobiegnie uszkodzniu – Tobie również pewnie się to przyda :).
 • Unikaj umieszczania konsoli na dywanie, wykładzinie i innych materiałach syntetycznych – na nich łatwo o małe wyładowania elektrostatyczne. Niestety nie służą one konsoli.
 • Ze względu na wymagane chłodzenie, konsole ustaw na płaskiej sztywnej nawierzchni.
 • Nie ustawiaj konsoli bezporednio na podłodze – na tej powierzchni zbiera się najwięcej kurzu, urrządzenie zasysa powietrze wtedy również z tym zabrudzeniem
 • Jeśli już postanowiłes używać nie oryginalnych nośników z grami zdobywaj jej tylko z pewnego sprawdzonego źródła. Urzywanie sprzętu najwyższej jakości do kopiowanie płyt wydłuży znacznie żywotność lasera w Twojej konsoli.
 • Staraj się ograniczyć używanie nośkiów z rysami na powierzchni czytanej.
 • Jeśli w pomieszczeniu z konsolą pali się papierosy, uważaj aby nie robic tego bezpośrednio przy urządzeniu. Często należy wykonać czyszczenie lasera, ponieważ mogą się na niej osadzić tłuste związki smoliste.
 • W czasie nie używania można konsole przyrywać – oraniczysz osiadanie kurzu i innych pyłki na niej.
 • Konsole Playstation 3 (PS3) powinno się raz na dwa lata przyczyścić wewnątrz (wymienniki ciepła, pasta termoprzewodząca powinna być wymieniona na nową) – konieczna jest do tego pomoc profesjonalisty. Rozebranie konsoli przez osobę która nie zajmuje się profesjonalną naprawą PS3 może spowodować jej uszkodzenie.
 • PS3 (oprócz 60GB) mają funkcję częściowego czyszczenia z kurzu: wyłącz konsolę (przełącznik zasilania – tył konsoli); przyciśnij i przytrzymać przycisk EJECT; włacz przełącznik zasilania i po kilku sekundach trzymania EJECT; konsola powinna włączy wtedy na maksymalne obroty turbinę, usuwając większość kurzu z wnętrza kanałów wentylacyjnych konsoli; zaleca się stosowanie tej metody raz na 3 m-ce.
 • Wszytskie konsole wydzialają dużo ciepła – nie umieszczaj ich w wąskich półkach ani zamykanych szafkach. Konsola powina mieć jak najlepsze chłodzenia – lepiej działa i nie narażasz jej na ewentualne uszkodzenie.

Pamiętaj !!! Konsola to Twoje ulubione urządzenie w domu (zapewne). Staraj się dbać o nią oraz konserować ją zgodnie z zaleceniami. Wydłuży znacznie to jej sprawne działanie i ograniczy konieczne wizyty w seriwisie.

Gdy świecą się 3 diodyi nie ma obrazu – co zrobić, jak odczytac kod błędu?

 • włącz konsolę
 • poczekaj aż zaczną migać 3 diody
 • naciśnij przycisk(mały) na konsoli od synchronizacji pada i trzymaj
 • następnie nacisnij EJECT (policz ile diód miga) i ponownie nacisnij EJECT

Czynność tą powtórz cztero krotnie. Ciąg czterech cyfr oznacza numeracje błędu – zapisz i sprawdź poniżej

 • Jeżeli świecą się cztery diody jest to liczba – 0
 • Jeżeli świeci się jedna dioda jest to liczba – 1
 • Jeżeli świecą się dwie diody jest to liczba – 2
 • Jeżeli świecą się trzy diody jest to liczba – 3

SPIS KODÓW BŁEDU:

 • 0001 – 12V z zasilacza Problem z zasilaniem
 • 0002 – Problem z siecią
 • 0003 – Problem z napięciem GPU lub CPU
 • 0010 – Problem z lutami pod southbridge
 • 0011 – Przegrzanie CPU
 • 0012 – Przegrzanie GPU
 • 0013 – Przegrzanie Ramu
 • 0020 – Problem z Bootowaniem<br>0023 – Problem z Bootowaniem
 • 0021 – Problem z Firmware np. po Flashu
 • 0022 – CPU nie odpowiada błąd CPU Zimne luty po prockiem
 • 0030 – Problem z kontrola temperatury.
 • 0102 – Zimne luty pod GPU
 • 1003 – Błąd HDD
 • 1010 – Błąd HDD
 • 0110 – Błąd (RAM)  / błąd CPU / rozwiązanie jak przy 0102
 • 1022 – Błąd kabla AV wyjmij i włóż ponownie możliwe ,że też błąd ANA/HANA

1 Dioda miga na czerwono:

 • Błąd HARDWARE Sprzętowy z tym że błąd wyświetla się na ekranie
 • E64 Problem z napędem DVD
 • Problem z napędem DVD
 • E66 Problem z napędem DVD napęd nie zgodny z tym co był montowany
 • fabrycznie lub firmware z starszej wersji napędu np. FW z MS25 w MS28
 • E67 Problem z dyskiem twardym
 • E68 Problem z napięciem
 • E69 Problem z dyskiem twardym
 • E71 Problem z nieudanym Update dashboarda
 • E73 Problem z kartą sieciową
 • E74 Problem z kablem AV lub uszkodzony chip ANAHANA
 • E76 Problem z kartą sieciową

2 Diody migają na czerwono:

 • Konsola mogła się przegrzać – urządzenie wyłączy się, ale wentylatory bedą chłodzić
 • Należy odczekać kilka godzin aby konsola mogła powrócić do swojej normalnej temperatury pracy – proponujemy zapewnić konsoli lepsze chłodzenie lub odpowiedni dopływ powietrza

Nie działa pad analogowy – PSP

RROD (ROD) – X-box

Problem z odczytem płyt – X-Box

YLOD – PlayStation 3

Głośna praca wentylatora – PlayStation 3

Problemy z odczytem płyt – PlayStation 3

Brak obrazu na HDMI – PlayStation 3

Konsola SLIM wyłącza się – Playstation 3

Brak odczytu płyt UMD – PSP

Nie działają przyciski pod ekranem – PSP

Konsola nie włacza się lub nie ładuje – PSP